شبکه فروشگاهی کانی متعلق به شرکت زیبا کانی ایرانیان می باشد.

در این شبکه فروشگاهی تعهد داریم تنوع بسیار بالای کالاها، اعم از لوازم خانگی، صوتی تصویری، موبایل، تلفن همراه و انواع تبلت، کامپیوتر و لب تاب تا پوشاک و اقلام سوپری و لوازم آرایشی و بهداشتی و ساختمانی را با استفاده از شبکه فروشگاهی حقیقی و مجازی و به صورت خرید اینترنتی و خرید حضوری و از همه مهمتر به صورت نقد یا قسطی و با شرایط باور ناکردنی اقساط با کمترین کارمزد بانکی تقدیم حضوری ایرانیان فهیم و هوشمند نماید.

کلیه فروشگاههای سطح کشور میتوانند محصولات خود  را به صورت حقیقی و مجازی در این شبکه ارائه نمایند و با استفاده از تسهیلات فروش اقساطی در چرخه فروش شبکه فروشگاهی کانی قرار گیرند.

کانی یعنی سنگین گرانبها و شبکه فروشگاهی کانی یعنی گرانبهاترین فرآیندی که در فروش مهم است. بازی برد برد فروشنده، خریدار و مدیریت شبکه که این تعامل در سود کمتر فروش بیشتر به اعضای هوشمند شبکه میسر خواهد شد.

بدون شک تعدد فروشندگان در شهرهای مختلف کشور، تنوع محصولات و امکان خرید اینترنتی و حضوری بهترین شرایط را برای خرید اقساطی مطمئن هوشمندانه و با بهترین قیمت و شرایط پیش روی مشتریان شبکه بوجود خواهد آورد و این مهم دلیل معرفی ما به دوستانشان خواهد بود.

logo-samandehi
0